
UBIQUITI UniFi Switch Pro Max 48
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Number of Ports | 16 x (2.5 Gbps) RJ-4532 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) RJ-454 x (10 Gbps) SFP+ |
| Total Number of Ports | 52 |
| Switching Layers | Layer 2 Layer 3 |
| Brzina prijenosa | 224 Gbps |
| MAC Address Table Size | 32K |
| Network/Transport Protocol | DHCP QoS IGMP STP RSTP LLDP |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1X |
| Networking Features | DHCP Server Built-in Jumbo Frames Support MAC address filtering |
| Vrsta | Vanjski |
| Postavljanje | Rackmount |
| Standard Rack Height | 1U |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| LAN | 48 (RJ-45) |
| SFP+ | 4 |
| Power Supply - redundant | Interni AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Potrošnja | 100 W |
| Dubina (mm) | 325 mm |
| Visina (mm) | 44 mm |
| Širina (mm) | 442.4 mm |
| Težina | 4.8 kg |
| Boja | Siva |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | -5 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months - for EU |
| Dužina (mm) | 520 mm |
| Širina (mm) | 125 mm |
| Visina (mm) | 432 mm |
| Bruto težina (kg) | 6.3 kg |
| Neto težina (kg) | 6.09 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 538 mm |
| Širina kutije (mm) | 264 mm |
| Visina kutije (mm) | 473 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 13.215 kg |
| Količina u kutiji | 2 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 810084692745 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".