
UBIQUITI UniFi Switch Enterprise 24 PoE (Vintage)
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Number of Ports | 12 x (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)12 x (2.5 Gbps)2 x (10 Gbps) |
| Switching Layers | Layer 3 |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Networking Features | 24 Ports PoE |
| Vrsta | Plug-in modul |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| LAN | 24 (RJ-45) |
| SFP+ | 2 |
| Power over Ethernet/Power Adapter | Interni AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Izlazna snaga | 550 W |
| Dubina (mm) | 442.4 mm |
| Visina (mm) | 43.7 mm |
| Širina (mm) | 325 mm |
| Težina | 5.11 kg |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -5 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months - for EU |
| Dužina (mm) | 520 mm |
| Širina (mm) | 122 mm |
| Visina (mm) | 434 mm |
| Bruto težina (kg) | 6.329 kg |
| Neto težina (kg) | 5.11 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 537 mm |
| Širina kutije (mm) | 262 mm |
| Visina kutije (mm) | 472 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 13.8175 kg |
| Težina kartona | 5.2 kg |
| Težina plastike | 5.2 kg |
| Količina u kutiji | 2 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810010073068 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".