
"Ubiquiti 8-Port Fully Managed PoE+ Gigabit Switch with 2 SFP ports,150W Power Supply, EU"
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Number of Ports | 8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)2 x Fibre Channel (1 Gbps) |
| Switching Protocol | Ethernet |
| MAC Address Table Size | 16K |
| Networking Features | Manageable Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet plus (PoE+) |
| Vrsta | Plug-in modul |
| Postavljanje | Rackmount |
| Standard Rack Height | 1U |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| LAN | 8 (RJ-45) |
| SFP | 2 |
| Strujni adapter | Interni AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Izlazna snaga | 150 W |
| Potrošnja | 150 W |
| Dubina (mm) | 204 mm |
| Visina (mm) | 43 mm |
| Širina (mm) | 235 mm |
| Težina | 1.65 kg |
| Boja | White |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -5 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months - for EU |
| Dužina (mm) | 340 mm |
| Širina (mm) | 235 mm |
| Visina (mm) | 74 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.3488 kg |
| Neto težina (kg) | 1.989 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 496 mm |
| Širina kutije (mm) | 400 mm |
| Visina kutije (mm) | 378 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 24.39 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810354024467 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".