
UniFi all-in-one desktop router
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Network Device Type | Router/Range Extender |
| Podržana brzina | Wi-Fi + LAN + Bluetooth |
| Procesor | ARM Cortex-A53 |
| CPU količina jezgri | 2 |
| Frekvencija | 1.35 GHz |
| RAM | 2 GB |
| WAN | RJ-45 |
| Wireless Networking | IEEE 802.11a 2.4 GHz, up to 54 Mbps IEEE 802.11b 2.4 GHz, up to 11 Mbps IEEE 802.11g 2.4 GHz, up to 54 Mbps IEEE 802.11n 2.4 GHz, up to 600 Mbps IEEE 802.11ac 5 GHz, up to 1.7 Mbps IEEE 802.11ax 5 GHz, up to 2.5 Mbps |
| Encryption Algorithm | WEP WPA-PSK WPA WPA2 WPA3 WPA3-Enterprise |
| LAN | 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.1Q(VLAN) IEEE 802.3af IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| Router Features | Power over Ethernet (PoE) Multiple Input Multiple Output (MIMO) Dual Band |
| Antenna | Interni |
| Vrsta | Vanjski |
| Status LED Indicators | Activity Status |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| Ugrađeni uređaji | Reset Button |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| LAN | 4 (RJ-45) |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna struja | 1.1 A |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Max. potrošnja energije | 50 W |
| Širina (mm) | 184.13 mm |
| Visina (mm) | 110 mm |
| Dubina (mm) | 110 mm |
| Težina | 1.15 kg |
| Boja | White |
| Max. radna temperatura | 45 °C |
| Max. radna vlažnost | -10 % |
| Min. radna temperatura okoline | 95 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months - for EU |
| Dužina (mm) | 129 mm |
| Širina (mm) | 129 mm |
| Visina (mm) | 229 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.6897 kg |
| Neto težina (kg) | 1.15 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 467 mm |
| Širina kutije (mm) | 336 mm |
| Visina kutije (mm) | 320 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 11.466 kg |
| Težina kartona | 1.15 kg |
| Težina plastike | 1.15 kg |
| Količina u kutiji | 6 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810010078261 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".