
UBIQUITI UniFi AC Mesh, Access Point, WiFi 5
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Sučelje | Ethernet/Wi-Fi |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Wi-Fi |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Vrsta | Vanjski |
| Brzina prijenosa | 867 Mbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Channels Quantity | 2 |
| Encryption Algorithm | TKIP WEP WPA-PSK WPA WPA2 AES |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1Q(VLAN) |
| Networking Features | PoE |
| Antenna | Vanjski |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| Amplification | 20 dBm |
| Radio Output Power | 4 dBi |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Boja | White |
| Dodaci | Mount kit PoE Adapter |
| Dubina (mm) | 34.4 mm |
| Visina (mm) | 353 mm |
| Širina (mm) | 46 mm |
| Težina | 0.152 kg |
| Max. radna temperatura | 70 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -30 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 |
| Vrsta jamstva | 24 months - for EU |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 247 mm |
| Širina (mm) | 84 mm |
| Visina (mm) | 110 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.676 kg |
| Neto težina (kg) | 0.411 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 452 mm |
| Širina kutije (mm) | 243 mm |
| Visina kutije (mm) | 286 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 7.26 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810354025792 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".