Ubiquiti Access Point UniFi AC Long Range,450 Mbps(2.4GHz),867 Mbps(5GHz),Range 183 m, Passive PoE,24V, 0.5A PoE Adapter Included,250+ Concurrent Clients, 1x10/100/1000 RJ-45 Port,Wall/Ceiling Mount(Kits Included),EU
| Sučelje | Ethernet/Wi-Fi |
| Local Area Network Architecture | Wi-Fi |
| Uplink Port Type | 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Number of Ports | 1 |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet Wi-Fi |
| Vrsta | Interni |
| Brzina prijenosa | 867 Mbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Encryption Algorithm | TKIP WEP WPA-PSK WPA WPA2 AES |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.1Q(VLAN) IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.11n IEEE 802.11ac |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Boja | White |
| Dubina (mm) | 43.2 mm |
| Visina (mm) | 175.7 mm |
| Širina (mm) | 175.7 mm |
| Težina | 0.24 kg |
| Max. radna temperatura | 70 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -10 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 |
| Vrsta jamstva | 24 months - for EU |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 226 mm |
| Širina (mm) | 211 mm |
| Visina (mm) | 99 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.9374 kg |
| Neto težina (kg) | 0.581 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 529 mm |
| Širina kutije (mm) | 453 mm |
| Visina kutije (mm) | 489 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 20.84 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810354023507 |