
AV1000 Gigabit Powerline ac Wi-Fi Kit, Dual band 802.11ac Wi-Fi - AC750 dual band Wi-Fi (433Mbps on 5GHz & 300Mbps on 2.4GHz)(TL-WPA7517 & TL-PA7017)
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Skraćeni opis | AV1000 Gigabit Powerline |
| Standardi | CE, RoHS |
| Status Indicator | Activity Status |
| Component Category | Dual band 802.11ac |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator Reset Button |
| Forwarding Data Bit Rate | 433 Mbps |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Gigabit Ethernet Wireless Wi-Fi |
| Sigurnosne značajke | AES (128-bit Advanced Encryption Standard) |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Visina (mm) | 124.1 mm |
| Dubina (mm) | 35 mm |
| Kabeli | 2 x Ethernet cables |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 70 mm |
| Širina (mm) | 35 mm |
| Visina (mm) | 125 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.6 kg |
| Neto težina (kg) | 0.6 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Težina kartona | 0.6 kg |
| Težina plastike | 0.6 kg |
| Količina u kutiji | 16 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 6935364052584 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".