
NIC TP-Link TL-WN722N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 150Mbps, Detachable Omni Directional Antenna 1 x 4dBi (RP-SMA)
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Networking Type | Network Adapter |
| Wi-Fi Support | Yes |
| Local Area Network Architecture | Wireless |
| Interface | USB 2.0 |
| Networking Form Factor | External |
| Data Link Protocol Supports | IEEE 802.11b/g/n |
| Data Bit Rate | 150 Mbps |
| Frequency | 2.4 GHz |
| Line Modulation Type | 16QAM, 64QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Status Indicator | Link Status |
| Encryption Algorithm | 128-bit WEP, 64-bit WEP |
| Authentication Algorithm | WPA, WPA2 |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Antenna | External |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| USB 2.0 Interface Quantity | 1 |
| Requires Operating System | Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7 |
| External Color | White/Black |
| Depth (mm) | 11 mm |
| Height (mm) | 26 mm |
| Width (mm) | 93.5 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pieces in pack | 1 |
| Packs in Box | 60 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6935364090661 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".