
AC1200 Wireless Access Point
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Interface | Ethernet |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Networking Form Factor | External |
| Number of Ports | 1 |
| Data Link Protocol Supports | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Device Location | External |
| Network/Transport Protocol | IPv4 IPv6 |
| Data Bit Rate | 1 Gbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Status Indicator | Activity Status |
| Encryption Algorithm | 128-bit WEP 64-bit WEP WPA-PSK WPA2-PSK WPA WPA2 |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11ac |
| Networking Features | DHCP Client Built-in DHCP Server Built-in Wireless Distribution System (WDS) Dual Band Wi-Fi Multimedia (WMM) MU-MIMO |
| Antenna | External |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| Power Adapter | External DC 12 V, max 1.5 A |
| External Color | White |
| Included Accessories | PoE Injector Power Adapter Quick Start Guide |
| Cable Included | Network Cable |
| Built-in Devices | Power Button Reset Button WPS Button |
| Depth (mm) | 255 mm |
| Height (mm) | 72 mm |
| Width (mm) | 400 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 12 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 6935364084035 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".