
5-port Desktop 10G Unmanaged Switch, 5 100/1G/2.5G/5G/10G RJ-45 ports, Fanless design, 12V/2A DC power supply.
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Number of Ports | 5 x (10 Gbps) |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Switching Method | Store and Forward |
| MAC Address Table Size | 32K |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1p(QoS) IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.3an IEEE 802.3bz |
| Networking Features | Auto-Negotiation Jumbo Frames Support MDI/MDI-X switch |
| Device Location | External |
| Mounting Capability | Desktop |
| Certifications | CE, FCC ,RoHS |
| LAN | 5 (RJ-45) |
| Power Adapter | External |
| Power Consumption Operational | 21.4 W |
| Depth (mm) | 131 mm |
| Height (mm) | 35 mm |
| Width (mm) | 226 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 315 mm |
| Pack Width (mm) | 240 mm |
| Pack Height (mm) | 70 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1.58 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1.15 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 505 mm |
| Box Width (mm) | 335 mm |
| Box Height (mm) | 375 mm |
| Box Weight Brutto (kg) | 16.8 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.43 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.43 kg |
| Packs in Box | 10 |
| Package Type | Retail |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".