
8-Port 10/100Mbps + 3-Port Gigabit Desktop Switch with 8-Port PoE+
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Number of Ports | 8 x 10Base-T/100Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet)3 x (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Switching Method | Store and Forward |
| MAC Address Table Size | 2K |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3at |
| Networking Features | Auto-Negotiation Jumbo Frames Support MDI/MDI-X switch MAC address filtering 8 Ports PoE+ |
| Standardi | FCC, CE, RoHS |
| Dodaci | Strujni adapter Quick Guide |
| LAN | 10 (RJ-45) |
| SFP | 1 |
| Power over Ethernet/Power Adapter | Vanjski |
| Potrošnja | 77.32 W |
| Dubina (mm) | 209 mm |
| Visina (mm) | 26 mm |
| Širina (mm) | 126 mm |
| Boja | Crna |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.5 kg |
| Neto težina (kg) | 0.5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.5 kg |
| Težina kartona | 0.5 kg |
| Težina plastike | 0.5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".