10-Port Gigabit Desktop Switch with 6-Port PoE+ and 2-Port PoE++PORT: 2× Gigabit PoE++ Ports, 6× Gigabit PoE+ Ports, 2x Gigabit Non-PoE Ports, 1× Combo Gigabit SFP SlotSPEC: 802.3af/at/bt type3, 123 W PoE Power, Desktop Steel CaseFEATURE: Extend
| Number of Ports | 10 |
| Number of Ports | 9 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)1 x (1 Gbps) |
| Switching Method | Store and Forward |
| Brzina prijenosa | 1000 Mbps |
| MAC Address Table Size | 4K |
| Network/Transport Protocol | QoS IGMP |
| Status Indicator | Power Activity Status Link PoE |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1p(QoS) IEEE 802.3ab IEEE 802.3af IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.3z IEEE 802.3i IEEE 802.3at |
| Networking Features | Auto-Negotiation MDI/MDI-X switch 6 Ports PoE+ 2 Ports PoE++ |
| Vrsta | Vanjski |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Standardi | CE, FCC, RoHS |
| LAN | 9 (RJ-45) |
| SFP+ | 1 |
| Strujni adapter | Vanjski Output: DC 53.5 V |
| Potrošnja | 144.1 W |
| Dubina (mm) | 126 mm |
| Visina (mm) | 26 mm |
| Širina (mm) | 209 mm |
| Boja | Crna |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 315 mm |
| Širina (mm) | 240 mm |
| Visina (mm) | 70 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.6 kg |
| Neto težina (kg) | 0.6 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 550 mm |
| Širina kutije (mm) | 335 mm |
| Visina kutije (mm) | 375 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 17.2 kg |
| Težina kartona | 0.4 kg |
| Težina plastike | 0.4 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4895252500349 |