
Switch TP-Link TL-SG1024D 24-port Gigabit Desktop/Rachmount Switch, 24 10/100/1000M RJ45 ports, 13-inch rack-mountable steel case
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Data Link Protocol Supports | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Number of Ports | 24 |
| Switching Method | Store and Forward |
| Networking Features | MDI/MDI-X switch |
| Mounting Capability | Rackmount |
| Certifications | FCC, CE, RoHS |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Quantity | 24 |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Connector Type | RJ-45 |
| Power Device Location | Internal |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Depth (mm) | 44 mm |
| Height (mm) | 180 mm |
| Width (mm) | 294 mm |
| External Color | Metal |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 3 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Packs in Box | 8 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6935364020620 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".