
Switch TP-LINK TL-SG1008 (8 x 1000/100/10Mbps, Auto-Negotiation, MDI/MDI-X switch) Retail
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Number of Ports | 8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Switching Method | Store and Forward |
| MAC Address Table Size | 8K |
| Data Transmission | Full Duplex |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3x |
| Networking Features | Auto-Negotiation MDI/MDI-X switch |
| Device Location | External |
| Certifications | FCC, CE, RoHS |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX Port Quantity | 8 |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX Port Connector Type | RJ-45 |
| Requires Operating System | Apple Mac OS Linux Microsoft Windows 2000 Microsoft Windows 98SE Microsoft Windows NT Microsoft Windows XP Novell Netware Unix Microsoft Windows Vista Microsoft Windows 7 |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Minimum Input Voltage | 100 V |
| Depth (mm) | 180 mm |
| Height (mm) | 44 mm |
| Width (mm) | 294 mm |
| Package Type | Retail |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 2.02 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Packs in Box | 8 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".