
8-Port 10/100Mbps Unmanaged Switch with 4-Port PoE, metal case, desktop mount, PoE budget 41W.
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Number of Ports | 8 x 10Base-T/100Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet) |
| Total Number of Ports | 8 |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Switching Method | Store and Forward |
| MAC Address Table Size | 2K |
| Data Transmission | Full Duplex |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3af IEEE 802.3x |
| Networking Features | Auto-Negotiation Jumbo Frames Support MDI/MDI-X switch 4 Ports PoE |
| Device Location | External |
| Mounting Capability | Desktop |
| Certifications | FCC, CE, RoHS |
| LAN | 8 (RJ-45) |
| Power Adapter | External |
| Power Consumption Operational | 47.1 W |
| Depth (mm) | 98 mm |
| Height (mm) | 27 mm |
| Width (mm) | 171 mm |
| External Color | Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.75 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.35 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 10 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.4 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.4 kg |
| Packs in Box | 12 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6935364052768 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".