
PNY NVIDIA Tesla T4 16GB GDDR6, 256-bit, PCIEx16 3.0, Passive cooling, TDP 70W, LP, Retail
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Sučelje | PCI Express 3.0 x16 |
| Format | Low-profile |
| Model | Nvidia Tesla T4 |
| GPU jezgra | PG183 SKU 200 |
| GPU radni takt | 585 MHz |
| GPU boost radni takt | 1590 MHz |
| Stream procesori | 2560 |
| Tensor Core jedinice | 320 |
| 2D/3D značajke | Nvidia CUDA |
| VRAM tip | VRAM |
| Vrsta memorije | GDDR6 SDRAM |
| VRAM kapacitet | 16 GB |
| VRAM propusnost | 5001 MHz |
| Širina sabirnice | 256 Bit |
| Propusnost memorije | 320 Gbps |
| Preporučena snaga napajanja | 70 W |
| Vrsta hlađenja | Heatsink |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Max. radna temperatura | 50 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Max. neradna temperatura | 75 °C |
| Max. neradna vlažnost | 95 % |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0.01 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".