Mini Smart Wi-Fi Socket 2-PACK, Energy Monitoring, 100-240 V, Max Load 16 A, 50/60 Hz, 2.4 GHz Wi-Fi networking, Amazon Certified for Humans (FFS), Energy Monitoring, Voice Control (works with Amazon Alexa and Google Assistant), Remote Control
| Sensor Description | Smart Plug |
| Product Size | 40x51x72 mm |
| Boja | White |
| Wi-Fi | IEEE 802.11abgn Wi-Fi 4 2.4 GHz |
| Potrošnja | 3680 W |
| Max. radna temperatura | 35 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Standardi | CE, RoHS |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4897098685501 |