Mini Smart Wi-Fi Socket, Energy MonitoringSPEC: 100-240 V, Max Load 16 A, 50/60 Hz, 2.4 GHz Wi-Fi networkingFEATURE: Amazon Certified for Humans (FFS), Energy Monitoring, Voice Control (works with Amazon Alexa and Google Assistant), Remote Control
| Communication Technology | Wi-Fi (IEEE 802.11b/g/n)/Bluetooth 4.2 |
| Operating Frequency Band | 2.4 GHz |
| Product Size | 40x72x51 mm |
| Materijal kućišta | Polycarbonate |
| Boja | White |
| Encryption Algorithm | WPA-PSK WPA2-PSK WPA WPA2 |
| Max. radna temperatura | 35 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Standardi | CE, RoHS |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 84 mm |
| Širina (mm) | 74 mm |
| Visina (mm) | 53 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.12 kg |
| Neto težina (kg) | 0.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 325 mm |
| Širina kutije (mm) | 295 mm |
| Visina kutije (mm) | 280 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.2 kg |
| Težina kartona | 0.02 kg |
| Težina plastike | 0.02 kg |
| Količina u kutiji | 60 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4897098682432 |