Tapo Smart WiFi Bulb, A60 sizeпјЊE27 base, 9.5W, 16 million colors, 2000k-6500k tunable white, 800 lumens brightness and dimmable, 802.11b/g/n 2.4G WiFi connection, work with 200-240 V, 50/60 Hz power voltage and frequency, work with Yandex Alice/Goo
| Accessory Name | Tapo Smart WiFi Bulb, A60 size,E27 base, 9.5W, 16 million colors, 2000k-6500k tunable white, 800 lumens brightness and dimmable, 802.11b/g/n 2.4G WiFi connection, work with 200-240 V, 50/60 Hz power voltage and frequency, work with Yandex Alice/Goo |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 118 mm |
| Širina (mm) | 61 mm |
| Visina (mm) | 60 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.1 kg |
| Neto težina (kg) | 0.07 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 380 mm |
| Širina kutije (mm) | 325 mm |
| Visina kutije (mm) | 265 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 6.8 kg |
| Težina kartona | 0.03 kg |
| Težina plastike | 0.03 kg |
| Količina u kutiji | 60 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 6935364030988 |