Tapo Smart IoT Hub with Chime, 2.4GHz Wi-Fi Networking, 868MHz for Devices, Plug-in, Remote Control with Tapo App, 90dB Adjustable Audio Alarm, 19 Ringtones, up to 64 Devices, Sleep Mode, Mute button, Device Sharing, Flame-Retardant
| Item Number | TAPO H100 |
| Communication Technology | Wi-Fi |
| Infrared Frequency | 867 MHz |
| Operating Frequency (GHz) | 2.4 GHz |
| Max Number of Connected Devices | 64 |
| Color | White |
| Product Size | 51x62.5x72 mm |
| Operating temperatures | 0°C to +40°C |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 72 mm |
| Širina (mm) | 62 mm |
| Visina (mm) | 51 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.01 kg |
| Neto težina (kg) | 0.01 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.75 kg |
| Količina u kutiji | 75 |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0.01 kg |
| EAN kod | 4897098687192 |