IIYAMA Monitor LED T2252MSC-B2AG 21.5" PCAP 10pt Touchscreen monitor featuring IPS panel technology, Edge-to-Edge glass design and Anti Glare coating HDMI DP USB HUB Tilt 3y
| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 21.5" |
| Vidljiva dijagonala | 21.5" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.249 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920x1080 |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 83 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Svjetlina | 250 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 5 ms |
| Površinska obrada | Hard Coating 7H |
| Standardi | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA, cTUVus |
| Omjer slike | 16:9 |
| Značajke | Full HD, HDCP Ready, 10 Point Touch-Screen |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 1 W |
| Izlazna snaga | 2 W |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Audio Out | 1 (3.5-mm minijack) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| EPREL | onclick="window.open('; return false;"> |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 13 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.3 W |
| Kabeli | Strujni kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik, Sigurnosni list |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| Boja | Crna |
| MTBF | 50000 h |
| Dubina (mm) | 239.5 mm |
| Visina (mm) | 361.5 mm |
| Širina (mm) | 493.5 mm |
| Težina | 4.5 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 560 mm |
| Širina (mm) | 350 mm |
| Visina (mm) | 150 mm |
| Bruto težina (kg) | 6 kg |
| Neto težina (kg) | 4.5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 6 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |