
ONERugged T1, 8.68'’ rugged outdoor tablet, 1340×800, 8 GB + 128 GB, 33W fast charging, 4G, IP68
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| EPREL | 2476299 |
| Energy Label | B |
| Artikl proizvođača | T1 |
| Proizvođač | ONERUGGED |
| Vrsta proizvoda | PC Tablet |
| Connectivity | Wi-Fi+Cellular |
| GPS | A-GPS, GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| External Color | Black/Orange |
| Simple Color | Crna |
| CPU | MediaTek Helio G99 |
| CPU Internal Clock Rate | 2.20 GHz |
| CPU Core Quantity | 2 / 6 |
| Display Size | 8.68" |
| Display Resolution | 1340x800 |
| Display Technology | LCD |
| Display Features | 10-Point Multi-Touch, 400 nits Brightness, Hardness 7H |
| Internal Memory Size | 128 GB |
| Installed RAM Storage Capacity | 8 GB |
| Flash Card | Supported Micro SD Card |
| Camera Resolution | 48 Mpixel |
| Camera Features | Phase Detection Auto Focus (PDAF) |
| Front Camera | 32 Mpixel |
| SIM Card | Dual Sim |
| Network Type | 4G |
| Interface Wi-Fi | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Wi-Fi 4, IEEE 802.11ac Wi-Fi 5, IEEE 802.11a |
| Interface Bluetooth | BT 5.1 |
| Interface USB | USB (C) |
| Battery Current Capacity | 8000 mAh |
| Dodaci | Power Adapter, USB-C Cable |
| Operating System | Android 14 |
| Širina (mm) | 220.14 |
| Visina (mm) | 135.5 |
| Dubina (mm) | 14 |
| Max. radna temperatura | 60 °C |
| Max. neradna temperatura | 70 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -20 °C |
| Min. neradna temperatura | -30 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Zaštita od vanjskih utjecaja | Drop Protection from 1.22m |
| Protection Standards | IP65 MIL-STD-810H |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | Jamstvo na bateriju 12 mjeseci |
| Dužina (mm) | 307 mm |
| Širina (mm) | 160 mm |
| Visina (mm) | 60 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 0.569 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 625 mm |
| Širina kutije (mm) | 320 mm |
| Visina kutije (mm) | 192 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 10.85 kg |
| Težina kartona | 0.04 kg |
| Težina plastike | 0.02 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".