SILVERSTONE CPU Cooler XE360-TR5, 360mm All-In-One Liquid Cooler for AMD Socket sTR5/SP6/sWRX9/sWRX8/sTRX4/TR4/SP3, Water pump integrated within the radiator, 600 - 2,800 RPM, 6 dBA
| Boja | Crna |
| Vrsta hlađenja | Vodeno hlađenje |
| CPU podnožja | Socket TR4 Socket SP3 Socket sTRX4 Socket sTR5 Socket SP6 Socket sWRX9 Socket sWRX8 |
| Max. brzina vrtnje | 2800 RPM |
| Min. brzina vrtnje | 600 RPM |
| Protok zraka | 87.72 CFM |
| Nominalni napon | 12 V |
| Tipična radna razina buke | 46 dB |
| Značajke | Aluminijski hladnjak |
| Vrsta priključka (matična ploča) | 3-pin/4-pin |
| Kol. ventilatora | 3 x 120mm*120mm*25mm |
| Dužina | 394 mm |
| Visina | 28 mm |
| Širina | 120 mm |
| Dužina | 119 mm |
| Visina | 25 mm |
| Širina | 79 mm |
| Materijal | Copper |
| Brzina vrtnje | 4000 rpm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 0 mm |
| Širina (mm) | 0 mm |
| Visina (mm) | 0 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.8 kg |
| Neto težina (kg) | 13 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 13 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4710679817620 |