SilverStone ST40F-ES230, 400W 80 PLUS ATX 230V Power Supply, Silent running 120mm fan with 18dBA, +12V rail, Active PFC Circuitry, PCI-E 8pin and PCI-E 6pin connector support, Black, Retail
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Power Device Unit Quantity | 1 |
| Napajanje | Plug-in modul |
| Ulazni napon | AC 180-264 V |
| Ulazna frekvencija | 47/63 Hz |
| Input Power Connectors Quantity | 1 |
| Priključci napajanja | IEC-320 C14 |
| Izlazni napon | DC 3.3/5/±12 V |
| Izlazna snaga | 400 W |
| Zaštita strujnog kruga | Over Voltage Short Circuit Protection Over Power |
| Modular Power Supply | Ne |
| Značajke adaptera i napajanja | Active PFC |
| 80 Plus Certification | Da |
| Efficiency | 85% |
| +3.3V | 17 A |
| +5V | 16 A |
| +12V | 30 A |
| -12V | 0.3 A |
| +5VSB | 2.5 A |
| 20+4-pin Main Connector | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 1 |
| 4-pin Peripheral Power Connector | 3 |
| 4-pin Floppy Drive Connector | 1 |
| S-ATA Connector | 4 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 2 |
| Max. ventilatora | 1 |
| Fans Installed Quantity | 1 |
| Promjer | 120 mm |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Boja | Crna |
| Dodaci | Priručnik |
| MTBF | 100000 |
| Dubina (mm) | 140 mm |
| Visina (mm) | 86 mm |
| Širina (mm) | 150 mm |
| Težina | 1.26 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1.65 kg |
| Neto težina (kg) | 1.26 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 14.21 kg |
| Težina kartona | 0.2 kg |
| Težina plastike | 0.19 kg |
| Količina u kutiji | 8 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4710007223383 |