SilverStone PF360W-ARGB, Premium All-In-One liquid cooler, RGB controller with 10 lighting modes, Triple Adjustable 120mm PWM, ARGB, Intel LGA115x/1200/1700/2011/2066 & AMD AM2/AM3/AM4/AM5/FM1/FM2 sockets,
| Boja | White |
| Vrsta hlađenja | Vodeno hlađenje |
| CPU podnožja | Socket AM2 Socket AM3 Socket 1156 Socket 1155 Socket 2011 Socket FM1 Socket FM2 Socket 1150 Socket 1151 Socket AM4 Socket 2066 Socket 1200 Socket 1700 Socket AM5 Socket 1851 |
| Max. brzina vrtnje | 2200 RPM |
| Min. brzina vrtnje | 600 RPM |
| Protok zraka | 94 CFM |
| Rated Current | 0.32 A |
| Nominalni napon | 12 V |
| Tipična radna razina buke | 35.6 dB |
| Značajke | PWM Control RGB LED Anti-Vibration Rubber Pads |
| Vrsta priključka (matična ploča) | 4-pin |
| Kol. ventilatora | 3 x 120mm*25mm*120mm |
| Dužina | 394 mm |
| Visina | 28 mm |
| Širina | 120 mm |
| Dužina | 61 mm |
| Visina | 50 mm |
| Širina | 61 mm |
| Materijal | Copper |
| Brzina vrtnje | 3400 rpm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 60 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 2.2 kg |
| Neto težina (kg) | 0.85 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 9.9 kg |
| Težina kartona | 0.8 kg |
| Težina plastike | 0.55 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4710679814797 |