
CANYON gaming chair Deimos GC-4 Black Orange
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Marketing Model Name | Deimos GС-4 |
| Commercial Name | CANYON gaming chair Deimos GC-4 Black Orange |
| Chair Type | Gaming |
| Height Adjustment | Gas Lift |
| Maximum Backrest Angle | 165 ° |
| Minimum Backrest Angle | 90 ° |
| Armrests | Yes |
| Armrests Features | 3D Adjustable |
| Chair Features | Tilt Tilt Lock |
| Wheels Quantity | 5 |
| Maximum Suitable Weight | 150 kg |
| External Color | Black/Orange |
| Chair Width | 500 mm |
| Chair Height | 1360 mm |
| Chair Depth | 530 mm |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 870 mm |
| Pack Width (mm) | 650 mm |
| Pack Height (mm) | 320 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 21 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 870 mm |
| Box Width (mm) | 650 mm |
| Box Height (mm) | 320 mm |
| Box Weight Brutto (kg) | 21 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Packs per Pallet | 20 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 5291485004293 |
| Color box dimensions (mm) | 650x320x870 mm |
| Single pack gross weight (kg) | 21 kg |
| Carton weight (kg) | 21 kg |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 0x0x0 mm |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 0x0x0 mm |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".