
CANYON gamepad GP-W5 PS4 Wireless Black
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Model | GP-W5 |
| Naziv | CANYON gamepad GP-W5 PS4 Wireless Black |
| Accessory Name New | Wireless Gamepad With Touchpad |
| Device Type | Gamepad |
| Broj tipki | 20 |
| Button Function | Preset |
| Vrsta | Vanjski |
| Tehnologija spajanja | Wireless |
| Ugrađeni uređaji | TouchPanel LED indikator |
| Sučelje | Bluetooth |
| Format | Standard |
| Značajke | Dual Vibration Dual Motors Turbo Mode Smart LED Lighting |
| Boja | Crna |
| Length (mm) | 62 mm |
| Širina (mm) | 106 mm |
| Visina (mm) | 162 mm |
| Težina | 214 kg |
| Illumination | Da |
| RGB Backlight | No |
| Programmable buttons | Da |
| Touchpad | Da |
| Kompatibilni proizvodi | Windows, PS4Sony Playstation 4\PC |
| Tehnologija baterije | Li-Po |
| Tip baterije | Built-in |
| Baterija | 1 |
| Kapacitet baterije | 600 mAh |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 172 mm |
| Širina (mm) | 86 mm |
| Visina (mm) | 132 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.409 kg |
| Neto težina (kg) | 0.259 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 450 mm |
| Širina kutije (mm) | 304 mm |
| Visina kutije (mm) | 370 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.88 kg |
| Težina kartona | 0.15 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 20 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485003678 |
| Dimenzije pakiranja | 86x132x172 mm |
| Težina | 0.409 kg |
| Težina paketa | 8.88 kg |
| Pakiranja na paleti (zračni prijevoz) | 24 |
| Proizvoda na paleti (zračni prijevoz) | 480 |
| Dimenzije palete (zračni prijevoz) (cm) | 1200x1000x1260 mm |
| Pakiranja na paleti (brodski prijevoz) | 40 |
| Proizvoda na paleti (brodski prijevoz) | 800 |
| Dimenzije palete (brodski prijevoz) (cm) | 1200x1000x2000 mm |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".