
Intel CPU Desktop Core i5-13500TE (24M Cache, up to 4.50 GHz, FC-LGA16A) tray
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Procesor | Intel Core i5-13500TE |
| CPU jezgra | Raptor Lake |
| CPU podnožje | FCLGA1700 |
| CPU Clock Rate | 1.30 GHz |
| P-core radni takt | 1.3 Gh |
| E-core radni takt | 1.1 Gh |
| Turbo radni takt | 4.50 GHz |
| P-core turbo radni takt | 4.5 Gh |
| E-core turbo radni takt | 3.1 Gh |
| CPU količina jezgri | 14 |
| P-core količina | 6 |
| E-core količina | 8 |
| Broj threadova | 20 |
| L2 Cache Size | 11.5 MB |
| CPU cache | 24 MB |
| Instruction Set | 64 bit |
| TDP | 35 W |
| Max. temperatura | 100°C |
| CPU značajke | Intel Hyper-Threading Intel Enhanced SpeedStep Technology Intel Trusted Execution Technology Execute Disable Bit Intel 64-bit Technology Intel Turbo Boost 2.0 Intel Virtualization for directed I/O Intel Thermal Monitor Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT) Intel AES New Instructions Idle States (C-states) Intel vPro Technology Intel Secure Key Intel Stable Image Platform Program (SIPP) Intel Quick Sync Video Intel Clear Video HD Technology Intel Speed Shift Technology Intel Volume Management Device (VMD) Mode-based Execute Control (MBE) Intel OS Guard Intel Deep Learning Boost Intel Total Memory Encryption Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Boot Guard Intel Active Management Technology (AMT) Intel Virtualization Technology with Redirect Protection (VT-rp) Intel Virtualization Technology (VT-x) Intel Time Coordinated Computing (TCC) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Standard Manageability (ISM) Intel Thread Director Intel Hardware Shield Eligibility Intel Threat Detection Technology (TDT) Intel Remote Platform Erase (RPE) Intel One-Click Recovery |
| Max. DMI kanala | 8 |
| Memory Types | DDR4/DDR5 |
| Maximum Memory Size | 128 GB |
| Memory Channels Supports | 2 |
| Max. brzina memorije | 3200MHz(PC4-25600)/4800MHz(PC5-38400) |
| Graphic Card | Intel UHD Graphics 770 |
| GPU radni takt | 300 MHz |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.13 kg |
| Vrsta pakiranja | Tray |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".