
COUGAR AIRFACE RGB PC Case, Mid Tower, Black
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Format | Midi Tower |
| Format matične ploče | ATX |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Ugrađeni uređaji | Tipka za napajanje Reset Button RGB Control Button |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX Extended ATX Micro ATX Mini-ITX SSI CEB |
| 3.5in utora | 2 |
| 2.5in utora | 2 |
| Utori za proširenje | 10 |
| Max. ventilatora | 5 count |
| Kol. ventilatora | 2 x 140mm1 x 0.12mm |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Headset Port | 1 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta napajanja | Bez napajanja |
| Napajanje | Plug-in modul |
| Max. Napajanja | 1 |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 190 mm |
| Max. dužina kartice | 330 mm |
| Značajke | Prozor Podržava vodeno hlađenje RGB LED RGB ventilatori |
| Case Material | Kaljeno staklo |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 386 mm |
| Visina (mm) | 491 mm |
| Širina (mm) | 230 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 468 mm |
| Širina (mm) | 285 mm |
| Visina (mm) | 557 mm |
| Bruto težina (kg) | 7.98 kg |
| Neto težina (kg) | 6.38 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.1 kg |
| Težina kartona | 1.1 kg |
| Težina plastike | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4710483774942 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".