
COUGAR AIRFACE 180 PC Case, Mid Tower, Black
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Format | Middle Tower |
| Format matične ploče | ATX |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Ugrađeni uređaji | RGB Control Button |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX Micro ATX Mini-ITX SSI CEB |
| 3.5in utora | 2 |
| Number of 3.5-inch / 2.5-inch Internal Drive Bays | 1 |
| Utori za proširenje | 7 |
| Max. ventilatora | 8 count |
| Kol. ventilatora | 2 x 180mm1 x 120mm |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta napajanja | Bez napajanja |
| Napajanje | Interni |
| Max. Napajanja | 1 |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 170 mm |
| Max. dužina kartice | 340 mm |
| Značajke | Magnetic Dust Filter RGB ventilatori |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 410 mm |
| Visina (mm) | 483 mm |
| Širina (mm) | 220 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 555 mm |
| Širina (mm) | 280 mm |
| Visina (mm) | 475 mm |
| Bruto težina (kg) | 7.08 kg |
| Neto težina (kg) | 5.65 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 555 mm |
| Širina kutije (mm) | 280 mm |
| Visina kutije (mm) | 475 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4710483779985 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".