
COUGAR MX330-G PC Case, Mid Tower
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Format | Midi Tower |
| Format matične ploče | ATX |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator Tipka za napajanje Reset Button |
| Podržani formati matičnih ploča | Micro ATX Mini-ITX |
| 3.5in utora | 2 |
| Number of 5.25-inch External Drive Bays | 1 |
| 2.5in utora | 2 |
| Utori za proširenje | 7 |
| Max. ventilatora | 5 count |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Audio izlaz | 2 (3.5-mm minijack) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Vrsta napajanja | Bez napajanja |
| Napajanje | Plug-in modul |
| Max. Napajanja | 1 |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 155 mm |
| Max. dužina kartice | 350 mm |
| Značajke | Prozor |
| Case Material | Plastic Steel 0.5 mm Kaljeno staklo |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 427 mm |
| Visina (mm) | 473 mm |
| Širina (mm) | 195 mm |
| Težina | 5.7 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 517 mm |
| Širina (mm) | 237 mm |
| Visina (mm) | 510 mm |
| Bruto težina (kg) | 6.5 kg |
| Neto težina (kg) | 5.2 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 517 mm |
| Širina kutije (mm) | 237 mm |
| Visina kutije (mm) | 510 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 6.5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4715302440466 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".