
COUGAR CRATUS PC Case, Mid Tower, Black
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Format | Midi Tower |
| Format matične ploče | Extended ATX |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Ugrađeni uređaji | RGB Control Button |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX Extended ATX Micro ATX Mini-ITX |
| Number of 3.5-inch / 2.5-inch Internal Drive Bays | 2 |
| 2.5in utora | 3 |
| Utori za proširenje | 7 |
| Max. ventilatora | 9 count |
| Kol. ventilatora | 3 x 120mm |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.0 | 4 (USB 3.0 (Type A)) |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta napajanja | Bez napajanja |
| Napajanje | Interni |
| Max. Napajanja | 1 |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 190 mm |
| Max. dužina kartice | 460 mm |
| Značajke | Podržava vodeno hlađenje RGB LED RGB ventilatori Vertical GPU Mounting Support |
| Case Material | Metal Kaljeno staklo |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 635 mm |
| Visina (mm) | 636 mm |
| Širina (mm) | 283 mm |
| Težina | 14.9 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 400 mm |
| Širina (mm) | 825 mm |
| Visina (mm) | 750 mm |
| Bruto težina (kg) | 23.3 kg |
| Neto težina (kg) | 18.64 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 23.3 kg |
| Težina kartona | 8 kg |
| Težina plastike | 0.4 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4710483774867 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".