
COUGAR MX600 Mini RGB PC Case, Mini Tower, Black
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Format | Mini Tower |
| Format matične ploče | Micro ATX |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Ugrađeni uređaji | Tipka za napajanje |
| Podržani formati matičnih ploča | Micro ATX Mini-ITX |
| Number of 3.5-inch / 2.5-inch Internal Drive Bays | 2 |
| 2.5in utora | 1 |
| Utori za proširenje | 5 |
| Max. ventilatora | 10 count |
| Kol. ventilatora | 2 x 160mm1 x 120mm |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta napajanja | Bez napajanja |
| Napajanje | Interni |
| Max. Napajanja | 1 |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 175 mm |
| Max. dužina kartice | 380 mm |
| Dodaci | Dokumentacija |
| Značajke | With Window Ukolnjivi filteri za prašinu RGB ventilatori |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 456 mm |
| Visina (mm) | 445 mm |
| Širina (mm) | 232 mm |
| Težina | 7.6 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 508 mm |
| Širina (mm) | 294 mm |
| Visina (mm) | 504 mm |
| Bruto težina (kg) | 8.8 kg |
| Neto težina (kg) | 7.04 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.8 kg |
| Težina kartona | 0.5 kg |
| Težina plastike | 0.2 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4710483778018 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".