
COUGAR AIRFACE PURE RGB PC Case, Mid Tower, White
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Format | Midi Tower |
| Format matične ploče | ATX |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Ugrađeni uređaji | Reset Button |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX Micro ATX Mini-ITX |
| 3.5in utora | 2 |
| 2.5in utora | 3 |
| Utori za proširenje | 7 |
| Max. ventilatora | 8 count |
| Kol. ventilatora | 4 x 120mm |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| Headset Port | 1 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta napajanja | Bez napajanja |
| Napajanje | Plug-in modul |
| Max. Napajanja | 1 |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 175 mm |
| Max. dužina kartice | 320 mm |
| Značajke | Prozor Podržava vodeno hlađenje RGB ventilatori |
| Boja | White |
| Dubina (mm) | 375 mm |
| Visina (mm) | 460 mm |
| Širina (mm) | 220 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 500 mm |
| Širina (mm) | 270 mm |
| Visina (mm) | 436 mm |
| Bruto težina (kg) | 6 kg |
| Neto težina (kg) | 4.5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 500 mm |
| Širina kutije (mm) | 270 mm |
| Visina kutije (mm) | 436 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 6 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4710483779206 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".