
COUGAR CFV235 PC Case, Mid Tower, White
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Format | Midi Tower |
| Format matične ploče | ATX |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Ugrađeni uređaji | RGB Control Button |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX Micro ATX Mini-ITX SSI CEB |
| 3.5in utora | 2 |
| 2.5in utora | 2 |
| Utori za proširenje | 7 |
| Max. ventilatora | 9 count |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB Type-C) |
| USB 3.0 | 2 (USB Type-A) |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Komplet sa | Pre-installed ARGB PWM Fans |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 175 mm |
| Max. dužina kartice | 430 mm |
| Značajke | Podržava vodeno hlađenje RGB LED Magnetic Dust Filter Panoramic Central Floating Ventilation (CFV) |
| Materijal kućišta | Steel Glass |
| Boja | White |
| Dubina (mm) | 460 mm |
| Visina (mm) | 493 mm |
| Širina (mm) | 235 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 542 mm |
| Širina (mm) | 317 mm |
| Visina (mm) | 578 mm |
| Bruto težina (kg) | 11.8 kg |
| Neto težina (kg) | 9.5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 542 mm |
| Širina kutije (mm) | 317 mm |
| Visina kutije (mm) | 578 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 14.2 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4711649770099 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".