Dell Pro 16 Plus (PB16250), 16" FHD+ (1920x1200), non-Touch, Intel Core Ultra 7 268V (48 TOPS, 8C, 5.0GHz), 32GB DDR5, M.2 512GB SSD, Intel Integrated, Wi-Fi, BT, HDMI, THB4 (DP/PD), USB-C (DP/PD), 2xUSB-A, Smt CR, FngPr, Backlit kb, Ubuntu,3Y PS NBD
| Serija | [Pro 16 Plus] |
| Model | Pro 16 Plus |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 268V |
| CPU količina jezgri | 8 |
| Broj threadova | 4 |
| CPU jezgra | Lunar Lake |
| Turbo radni takt | up to 5 GHz |
| CPU cache | 12 MB |
| CPU podnožje | Socket 2833 |
| P-core količina | 4 |
| E-core količina | 8 |
| Chipset | System on Chip (SoC) |
| Tehnologija memorije | LPDDR5X SDRAM |
| Brzina memorije | 8533 MT/s |
| RAM | 32 GB (Built-in) |
| Max. kapacitet memorije | 32 GB |
| SSD | 512 GB |
| Dijagonala | 16" |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | IPS |
| Vrsta prikaza boja | Color |
| Max. rezolucija | 1920x1200 |
| Osvježavanje | 60 Hz |
| Omjer slike | 16:10 |
| Značajke | Anti-Glare Full HD+ 45% Color Gamut 300 nits Brightness |
| Chipset | Cirrus Logic CS42L43 |
| Audio izlaz | Stereo |
| Model | Intel Arc Graphics |
| VRAM tip | Shared Video Memory |
| Wi-Fi | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Thunderbolt 4 | 2 (USB Type C) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Headset Port | 1 (3.5-mm minijack) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Vrsta | Prijenosno računalo |
| Značajke tipkovnice | Backlit Keyboard |
| Web kamera | Da |
| Ugrađeni uređaji | SmartCard Reader Finger Print Reader Touchpad Speakers Mikrofon Čitač kartica |
| Flash podrška | Micro SD |
| Sigurnosne značajke | Sigurnosni utor |
| Značajke | Support native DisplayPort output over USB‑C Support Thunderbolt 4 digital video output |
| Dodaci | Strujni adapter Dokumentacija |
| Kompatibilnost | PC |
| Operativni sustav | Linux Ubuntu |
| Napajanje | Vanjski |
| Ulazni napon | AC 100-240 V |
| Ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
| Baterija | 1 |
| Broj ćelija | 3 |
| Dubina (mm) | 251.4 mm |
| Visina (mm) | 21.35 mm |
| Širina (mm) | 358 mm |
| Težina | 1.85 kg |
| Max. radna temperatura | 35 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna temperatura | 65 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Max. neradna vlažnost | 95 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Max. radna visina | 3048 m |
| Max. visina pohrane | 10668 m |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | Next Business Day Jamstvo na bateriju 36 mjeseci ProSupport |
| Entitet | Sve |
| Dužina (mm) | 260 mm |
| Širina (mm) | 370 mm |
| Visina (mm) | 22 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.6 kg |
| Neto težina (kg) | 1.87 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 2.6 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |