
BELKIN 8k Qi2 MagSafe Compatible Powerbank with kickstand
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Kapacitet baterije | 8000 mAh |
| Connectors Quantity | 1 |
| Kompatibilni proizvodi | iPhone 12 Series or Later |
| Boja | Crna |
| Izlazna snaga | 15 W |
| Kabeli | USB-C Charge Cable |
| Dužina kabela | 1 m |
| Značajke adaptera i napajanja | Stalak MagSafe Compatible Qi2 Standard Support |
| Power Input | 1 (USB Type C) |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Dužina (mm) | 28 mm |
| Širina (mm) | 102 mm |
| Visina (mm) | 102 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.2 kg |
| Neto težina (kg) | 0.07 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 125 mm |
| Širina kutije (mm) | 147 mm |
| Visina kutije (mm) | 290 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 2.2 kg |
| Količina u kutiji | 8 |
| Vrsta pakiranja | Box |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".