Monitor Alienware AW2725QF 27", 3840x2160, 4K UHD, 180Hz, IPS Antiglare, 16:9, 1000:1, 400 cd/m2, NVIDIA G-SYNC, 1ms/0.5ms, 178/178, DP, 2xHDMI, USB-C, USB-B, 3xUSB-A, Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust, 3Y
| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Pixel Pitch |
| Razmak piksela | 0.1554 mm |
| Podrška boje | 1.07B |
| Max. rezolucija | 3840x2160 |
| Osvježavanje | 180 Hz |
| Svjetlina | 600 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 0.5 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Značajke | HDCP Ready, Edge LED, UHD, NVIDIA G-SYNC, HDR, Low Blue Light, Dolby Vision, Narrow Bezel |
| Gamut | DCI-P3 95% |
| Višekanalni pregled | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type B)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| DisplayPort | 1 |
| EPREL | onclick="window.open('; return false;"> |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Max. ulazna struja | 2 A |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 26.1 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Kabeli | Strujni kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Zaključavanje kabela, Kensington, Sigurnosni utor |
| VESA | 100mm |
| Sukladnost | Plug and Play, VESA FDMI, RoHS |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Dubina (mm) | 67.4 mm |
| Visina (mm) | 361.18 mm |
| Širina (mm) | 611.44 mm |
| Težina | 4.75 kg |
| Dubina (mm) | 243.7 mm |
| Visina (mm) | 518.68 mm |
| Širina (mm) | 611.44 mm |
| Težina | 7.15 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 11.18 kg |
| Neto težina (kg) | 7.149 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 11.18 kg |
| Težina kartona | 3.231 kg |
| Težina plastike | 0.8 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |