
TP-Link AC600 Nano Wi-Fi USB Adapter,433Mbps at 5GHz + 200Mbps at 2.4GHz, USB 2.0, Nano Design
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Networking Type | USB Adapter |
| Wi-Fi Support | Yes |
| Local Area Network Architecture | Wireless |
| Interface | Wireless |
| Requires Expansion Slot Standard | USB |
| Networking Form Factor | Plug-in-module |
| Data Link Protocol Supports | USB 2.0, Wi-Fi |
| Data Bit Rate | 433 Mbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Line Modulation Type | 16QAM, 64QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM, 256QAM |
| Encryption Algorithm | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Networking Features | Dual Band |
| Antenna | Internal |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| Requires Operating System | Apple Mac OS X, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows 7 or Later |
| External Color | Black |
| Included Accessories | CD, Software Quick Start Guide |
| Depth (mm) | 7.1 mm |
| Height (mm) | 18.6 mm |
| Width (mm) | 15 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 137 mm |
| Pack Width (mm) | 31 mm |
| Pack Height (mm) | 148 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.08 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.001 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 430 mm |
| Box Width (mm) | 335 mm |
| Box Height (mm) | 320 mm |
| Box Weight Brutto (kg) | 6.16 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.085 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.085 kg |
| Packs in Box | 60 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6935364099978 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".