
AENO Electric Kettle EK4: 1850-2200W, 1.5L, Strix, Double-walls, Non-heating body, Auto Power Off, Dry tank Protection
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Model | EK4 |
| Naziv | Electric Kettle Double wall EK4 |
| Appliance Type | Electric Kettle |
| Kettle Power | 1850-2200 W |
| Kettle Capacity | 1.5 l |
| Značajke | Boil-dry protection 12000+ boilings due to STRIX controller Double wall - keeps heat in, while the outer layer is safe to touch No plastic contact with water: seamless steel inner bowl 360° power base: easy to move and face any direction Cord winder: for easy adjustment and storage Long-life stainless steel filter - no plastic contact with water LED indication: easy to check if the kettle is OFF Pleasant to touch cover Non-heating body - safe for children Silent operation Energy-efficient Minimalistic design Quality food grade materials 1.5 L Limescale filter Durable bowl Fast boiling Safe AISI 304 food grade stainless steel Auto power-off: boil-dry overheat protection |
| Boja | Tamno siva |
| Protection System | Auto Power Off |
| Materijal | Plastika Stainless Steel |
| Heater Type | Hidden Heating Tube |
| Filter | Da |
| Boiling Time | 6 min |
| Cord Length (m) | 0.75 m |
| Standardi | CE,ERP,EMC, ROSHS,LFGB |
| Max. radna vlažnost | 55 % |
| Min. radna vlažnost | 25 % |
| Ulazni napon | AC 220-240 V |
| Ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
| Nominal Output Power | 1850 W |
| Izlazna snaga | 2200 W |
| PP | 487.5g Recycle |
| ABS | 4g Recycle |
| PC | 8g Recycle |
| PPE | 8g Not Recycle |
| POM | 2.7g Recycle |
| Dubina (mm) | 230.5 mm |
| Visina (mm) | 251 mm |
| Širina (mm) | 160 mm |
| Težina | 1.05 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 220 mm |
| Širina (mm) | 204 mm |
| Visina (mm) | 248 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.33 kg |
| Neto težina (kg) | 1.05 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 638 mm |
| Širina kutije (mm) | 238 mm |
| Visina kutije (mm) | 514 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.73 kg |
| Težina kartona | 0.28 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 6 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485011598 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".