
AENO Electric Kettle, Tongtai smart wifi, glass kettle, 220-240V~, 50/60Hz, 1850-2200W, Strix, NW:1.15Kg
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Model | EK1S |
| Naziv | Smart Electric Kettle EK1S |
| Appliance Type | Electric Kettle |
| Kettle Power | 1850-2200 W |
| Kettle Capacity | 1.7 l |
| Značajke | Strix controller Smart control AENO App (via Wi-Fi) 360° rotation On/Off LED indication Boil-dry protection Temperature settings (1°C step via APP) Keep warm function (1 h) Voice control (Google Assistant, Amazon Alexa, Siri) Colorfull LED Illumination 8 preset programs (Black tea, Oolong tea, Green tea, Yellow tea, White tea, Baby food, Boiling water, Keep warm) Removable limescale filter Сord storage compartment Water level indication Recipe e-book Scheduled operating |
| Boja | Crna |
| Protection System | Boil-dry Protection Auto Shut Off |
| Materijal | Plastika Glass Stainless Steel |
| Heater Type | Hidden Heating Tube |
| Filter | Da |
| Boiling Time | 5 min |
| Cord Length (m) | 0.7 m |
| Standardi | CE,ERP,EMC, ROSHS,LFGB |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Ulazni napon | AC 220-240 V |
| Ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
| Nominal Output Power | 1850 W |
| Izlazna snaga | 2200 W |
| Dubina (mm) | 223 mm |
| Visina (mm) | 241 mm |
| Širina (mm) | 158 mm |
| Težina | 0.98 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 222 mm |
| Širina (mm) | 187 mm |
| Visina (mm) | 240 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.15 kg |
| Neto težina (kg) | 0.98 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 581 mm |
| Širina kutije (mm) | 464 mm |
| Visina kutije (mm) | 260 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.2 kg |
| Težina kartona | 0.17 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 6 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485011901 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".