
GIGABYTE MB AM4 A520 2 x DDR4 PCIe 3.0 1 x M.2 4 x SATA 1 x D-Sub port 1 x DVI-D port 1 x HDMI port Micro ATX
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Chipset | AMD A520 |
| CPU podrška | AMD Ryzen Series 4th Generation AMD Ryzen Series 5th Generation |
| CPU podnožje | Socket AM4 |
| CPU Max. količina | 1 |
| Vrsta memorije | DDR4 SDRAM |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| Brzina memorije | 2133MHz(PC4-17000) 2400MHz(PC4-19200) 2667MHz(PC4-21300) 2933MHz(PC4-23400) 3200MHz(PC4-25600) |
| Max. kapacitet memorije | 64 GB |
| Količina utora | 2 |
| Provjera pogrešaka | ECC/non-ECC |
| Značajke memorije | Two DDR Channels Unbuffered Dual Rank Single Rank XMP |
| Integriran | Storage Controller: Supports: Level 0, Level 1, Level 10 SATA III-600 (4) Storage Controller: PCIe 3.0 x4/SATA (1 x M.2 (Key M)) |
| Integrirani audio | Da |
| Vrsta | Integriran |
| Audio izlaz | 7.1 Channel Surround |
| Audio standard | HD audio |
| Integrirani LAN | Da |
| LAN Chipset | Realtek RTL8118 |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| PCI Express 3.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 2 |
| PS/2 | 1 |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| DVI | 1 (DVI-D) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Audio izlaz | 3 (3.5-mm minijack) |
| BIOS vrsta | AMI |
| BIOS | Gigabyte Q-Flash WfM 2.0 Support PnP 1.0a Support UEFI SMBIOS 2.7 Support 128 Mb Flash ROM DMI 2.7 Support ACPI 5.0 Support |
| Nadzor | CPU Temperature CPU Voltage System Temperature System Voltage |
| Power Connectors Type | 24+8 pin |
| Softver | Norton Internet Security (OEM version) |
| Podržani operativni sustavi | Microsoft Windows 10 64-bit Microsoft Windows 11 64-bit |
| Format | Micro ATX |
| Visina (mm) | 205 mm |
| Širina (mm) | 244 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.74 kg |
| Neto težina (kg) | 0.652 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.65 kg |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0.01 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4719331809720 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".