
LOGITECH G29 Driving Force Racing Wheel for PS + Astro A10 - WHITE
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Accessory Name New | Driving Force G29 Racing Wheel |
| Device Type | Steering Wheel/Pedals |
| Tehnologija | Mechanical |
| Vrsta | Vanjski |
| Tehnologija spajanja | Wired |
| Sučelje | USB |
| Značajke | Dual Motors Hall-effect Steering Sensor Overheat Safeguard |
| Boja | White |
| Length (mm) | 278 mm |
| Širina (mm) | 260 mm |
| Visina (mm) | 270 mm |
| Težina | 2.25 kg |
| Kompatibilni proizvodi | Sony Playstation 4\Sony Playstation 5\PC |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 436.56 mm |
| Širina (mm) | 300 mm |
| Visina (mm) | 322.3 mm |
| Bruto težina (kg) | 8.25 kg |
| Neto težina (kg) | 5.8 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.6 kg |
| Težina kartona | 0.5 kg |
| Težina plastike | 0.25 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5099206119123 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".