
LOGITECH ERGO M575S Wireless Trackball - GRAPHITE+BLUE BALL - BT - EMEA28-935
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Vrsta | Vanjski |
| Tehnologija spajanja | Wireless |
| Bežična tehnologija | Bluetooth/RF |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Sučelje | USB |
| Broj tipki | 5 |
| Funkcijske tipke | Forward, Scrolling, Backward |
| Rezolucija | 2000 dpi |
| Max&Min rezolucija | 400 dpi2000 dpi |
| Tehnologija | Optical |
| Značajke | Scrolling WheelTrackballAdvanced Optical Tracking |
| Vrsta mreže | Bluetooth Adapter |
| Format | Integriran |
| Max. domet (otvoreni prostor) | 10 m |
| Tip baterije | AA |
| Baterija | 1 |
| Potrebna količina baterija | 1 |
| Prosječno trajanje baterije | 18 mjeseci(a) |
| Kompatibilnost | Android Mac OS Windows iPad |
| Operativni sustavi | Linux Chrome OS Microsoft Windows 10 ili kasniji Apple Mac OS 12 or Later Apple iPadOS 15 or Later Android 12 or Later |
| Boja | Graphite |
| Dodaci | USB Receiver 1 AA Battery Brzi priručnik |
| Širina (mm) | 100 mm |
| Visina (mm) | 134 mm |
| Dubina (mm) | 48 mm |
| Težina | 0.145 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 105 mm |
| Širina (mm) | 50 mm |
| Visina (mm) | 142 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.24 kg |
| Neto težina (kg) | 0.15 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 2.56 kg |
| Težina kartona | 0.03 kg |
| Težina plastike | 0.01 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5099206111622 |
| Economic operator in EU / authorized representative | LOGITECH EUROPE S.A. |
| Postal address | Catharijnesingel 47, 3511GC Utrecht, The Netherlands |
| Electronic address | https://support.logi.com |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".