
LOGITECH M185 Wireless Mouse - SWIFT GREY - EWR2
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Vrsta | Vanjski |
| Tehnologija spajanja | Wireless |
| Frekvencija | 2.4 Gh |
| Broj tipki | 3 |
| Rezolucija | 1000 dpi |
| Tehnologija | Optical |
| Značajke | Scrolling Wheel |
| Tip baterije | AA |
| Baterija | 1 |
| Potrebna količina baterija | 1 |
| Operativni sustavi | Linux 2.6.0 or Later Microsoft Windows Vista Microsoft Windows 7 Apple Mac OS X 10.5 or Later Microsoft Windows 8 |
| Boja | Swift Gray |
| Dodaci | 1 AA Battery Nano Receiver Priručnik |
| Dubina (mm) | 99 mm |
| Visina (mm) | 39 mm |
| Širina (mm) | 60 mm |
| Težina | 0.0752 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 186 mm |
| Širina (mm) | 126 mm |
| Visina (mm) | 83 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.1224 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 362 mm |
| Širina kutije (mm) | 101 |
| Visina kutije (mm) | 259 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.448 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5099206027275 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".