ASUS Workstation barebone ExpertCenter Pro ET900A X9 for AMD RYZEN Threadripper PRO 9000/7000 WX-series, WRX90 chipset, sTR5, 8x RDIMM, 4x M.2, 4x RTX GPU 2-slot, 4x SATA, 10Gbps LAN, no integrated graphics, 2000W PSU platinum
| Vrsta | Workstation Barebone |
| Format | Desktop |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator Tipka za napajanje |
| Supported CPUs | AMD Ryzen Threadripper PRO 9000WX series AMD Ryzen Threadripper PRO 7000WX series |
| CPU podnožje | Socket sTR5 |
| CPU Max. količina | 1 |
| Chipset | AMD WRX90 |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Vrsta memorije | DDR5 SDRAM |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| Brzina memorije | 5600MHz(PC5-44800) |
| Provjera pogrešaka | ECC |
| Max. kapacitet memorije | 512 GB |
| Količina utora | 8 |
| Značajke memorije | Eight DDR Channels |
| Integriran | Storage Controller: PCIe NVMe 5.0 x4 (4 x M.2) Storage Controller: PCIe NVMe 4.0 x4 (2 x SlimSAS)
|
| Format | Integriran |
| LAN | 10G Ethernet |
| Podržana brzina | 10 Gbps Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Number of 5.25-inch External Drive Bays | 1 |
| Number of 3.5-inch / 2.5-inch Internal Drive Bays | 4 |
| Max. PCIE kanala | 7 |
| PCI Express 5.0 x16 | 7 |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 4.0 | 2 (USB 4.0 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 6 (USB 3.2 (type A)) |
| Mini DisplayPort | 2 |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Headphones | 1 (3.5-mm minijack) |
| Mikrofon ulaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Ulazni napon | AC 100-240 V |
| Ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
| Napajanje | 1; |
| Max. Napajanja | 1 |
| Izlazna snaga | 2000 W |
| Boja | Crna |
| Postavljanje | Desktop |
| Max. radna temperatura | 35 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 10 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Max. neradna temperatura | 70 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Visina (mm) | 535 mm |
| Dubina (mm) | 582 mm |
| Širina (mm) | 243 mm |
| Težina | 31.49 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 790 mm |
| Širina (mm) | 665 mm |
| Visina (mm) | 355 mm |
| Bruto težina (kg) | 37.57 kg |
| Neto težina (kg) | 31.49 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 37.57 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4711387750629 |