Philips Monitor Evnia 49M2C8900L/00 49" QD-OLED, 32:9, 5120x1440 (Dual QHD), 144hz 0.03ms, 250 cd/m² (typical), 1,500,000:1, 2x HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, USB-C (90W), 4x USB 3.2, Speakers (2x 7.5W tweeters, 2x 7.5W woofers), White Design, Adaptive
| EPREL | 1814961 |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | Sony SXRD |
| Vrsta | OLED |
| Dijagonala | 49" |
| Vidljiva dijagonala | 49" |
| Radijus | 1800R |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.233 mm |
| Podrška boje | 1.07B |
| Max. rezolucija | 5120x1440 |
| Osvježavanje | 144 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 388 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 144 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 1000 cd/m^2 |
| Kontrast | 15 000 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | Mega DCR |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 0.03 ms |
| Površinska obrada | Anti-Reflection, Hard Coating 2H |
| Omjer slike | 32:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Swivel |
| Značajke | HDCP Ready, SmartImage, Flicker-free Technology, Curved Technology, Ambiglow, NVIDIA G-SYNC, LowBlue Mode, HDR 400, Low Input Lag, AMD FreeSync Premium Pro |
| Gamut | DCI-P3 99%, NTSC 127.4%, sRGB 153.1%, Adobe RGB 125.2% |
| Višekanalni pregled | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | 2.2 Channel Surround |
| Izlazna snaga po kanalu | 7.5 W |
| Izlazna snaga | 30 W |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB | 1 (USB Type C) |
| Audio Line-Out | 1 (3.5-mm minijack) |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type B)) |
| EPREL | 1814961 |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 163.35 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Ugrađeni uređaji | KVM |
| Kabeli | Strujni kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | Plug and Play, VESA FDMI, RoHS |
| Boja | White |
| MTBF | 30000 h |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Max. radna visina | 3658 m |
| Dubina (mm) | 359 mm |
| Visina (mm) | 544 mm |
| Širina (mm) | 1195 mm |
| Težina | 10.82 kg |
| Dubina (mm) | 181 mm |
| Visina (mm) | 369 mm |
| Širina (mm) | 1195 mm |
| Težina | 13.96 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 1290 mm |
| Širina (mm) | 475 mm |
| Visina (mm) | 300 mm |
| Bruto težina (kg) | 19.41 kg |
| Neto težina (kg) | 13.96 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 19.41 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 8712581803926 |