
Dell EcoLoop Pro Slim Backpack 15 - CP5724S
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Case Type | Backpack |
| Abbreviated Description | EcoLoop Pro Slim Backpack 15 |
| Case Material | Polyester Recycled TPU |
| Compliant Devices | Notebook |
| External Color | Black |
| Parent Products | Notebook 15.6" |
| Protection From Enviromental Effects | Protection from Scratches, Dust and Damages Weather Resistant |
| Carry Method | Carrying Handle Shoulder Straps |
| Features | Bay for Notebook Pocket for Water Bottle Organizer Pocket Front Hidden Zipper Pocket Side Pocket Padded |
| Depth (mm) | 445 mm |
| Height (mm) | 315 mm |
| Width (mm) | 140 mm |
| Nominal Weight | 0.59 kg |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.6 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.59 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.6 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.01 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.01 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 5397184820353 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".