Philips Monitor Evnia 3000 34M2C3500L 34'' Curved VA, 3440x1440 (WQHD), 180Hz, 0.5ms, 300 cd/m², 4000:1, HDR10, 2x HDMI, DisplayPort, Adaptive Sync, 3-year warranty
| EPREL | 1997883 |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | VA |
| Dijagonala | 34" |
| Vidljiva dijagonala | 34" |
| Radijus | 1500R |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2317 mm |
| Podrška boje | 1.07B |
| Max. rezolucija | 3440x1440 |
| Osvježavanje | 180 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 255 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 180 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 4 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | Mega DCR |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 0.03 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H, Haze 25% |
| Omjer slike | 21:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | SmartContrast, Crystal Clear Image, HDCP Ready, SmartImage, White-LED Backlight, WQHD, Curved Technology, HDR10, EasyRead, LowBlue Mode, AMD Adaptive Sync Technology, Crosshair |
| Gamut | sRGB 125%, NTSC 105%, Adobe RGB 103% |
| Višekanalni pregled | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Audio Out | 1 (3.5-mm minijack) |
| EPREL | 1997883 |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 31 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Kabeli | Strujni kabel, HDMI kabel, DP kabel |
| Dodaci | Stalak, Dokumentacija |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI, RoHS |
| Boja | Charcoal |
| MTBF | 50000 h |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna visina | 3658 m |
| Dubina (mm) | 69 mm |
| Visina (mm) | 369 mm |
| Širina (mm) | 808 mm |
| Težina | 6.5 kg |
| Dubina (mm) | 251 mm |
| Visina (mm) | 464 mm |
| Širina (mm) | 808 mm |
| Težina | 7.33 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 930 mm |
| Širina (mm) | 480 mm |
| Visina (mm) | 188 mm |
| Bruto težina (kg) | 9.47 kg |
| Neto težina (kg) | 7.33 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 9.47 kg |
| Težina kartona | 2 kg |
| Težina plastike | 2 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 8721038001945 |