PHILIPS Monitor 346E2LAE 34'' VA, 3440x1440 (WQHD), 100 Hz, 1 ms (MPRT), 300 cd/m2, 3000:1, Adaptive Sync, 1xHDMI 2.0, 1xDP 1.2, 1xUSB-C (DP Alt mode, Power delivery 65W), PIP and PBP mode, Speakers, HAS
| EPREL | 1323290 |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | VA |
| Dijagonala | 34" |
| Vidljiva dijagonala | 34" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2317 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 3440x1440 |
| Osvježavanje | 100 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 160 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 100 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 4 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | Mega DCR |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 1 ms |
| Omjer slike | 21:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable |
| Značajke | Crystal Clear Image, HDCP Ready, SmartImage, White-LED Backlight, WQHD, Flicker-free Technology, AMD FreeSync Technology, EasyRead, LowBlue Mode, Normal Response Time: 4 ms |
| Višekanalni pregled | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 3 W |
| Izlazna snaga | 6 W |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB | 1 (USB Type C); 4 (USB Type-A) |
| Audio Out | 1 (3.5-mm minijack) |
| EPREL | 1323290 |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Napajanje | Vanjski |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 35 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Ugrađeni uređaji | USB Hub |
| Kabeli | Strujni kabel, HDMI kabel, USB Type C - USB Type C Cable |
| Dodaci | Stalak, Dokumentacija |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI, RoHS |
| Boja | Crna |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Max. radna visina | 3658 m |
| Dubina (mm) | 49 mm |
| Visina (mm) | 365 mm |
| Širina (mm) | 817 mm |
| Težina | 5.43 kg |
| Dubina (mm) | 235 mm |
| Visina (mm) | 491 mm |
| Širina (mm) | 817 mm |
| Težina | 7.36 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 930 mm |
| Širina (mm) | 525 mm |
| Visina (mm) | 186 mm |
| Bruto težina (kg) | 10.7 kg |
| Neto težina (kg) | 7.36 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 8712581796136 |